Internetová televize

Poskytujeme kvalitní IPTV (internetová televize), vč. kanálů CET21. Služba umožňuje nahrávání až 40 hodin záznamu a archiv všech pořadů až 7 dnů v ceně. Příjemný vzhled a přehlednost ovládání. Set-top-box umožní sledování pořadů na jakékoli televizi a navíc i na dalších zařízeních (tablet, PC, mobil...) - dle libosti.

Tuto bezkonkurenční službu můžete využít okamžitě. Nízká datová náročnost, vysoká kvalita a spolehlivost vám zajistí nerušené sledování vaší oblíbené televizní stanice.

Nabízíme týdenní zkušební provoz ZDARMA. Již v základní nabídce je 49 TV programů vč. 7 denního archívu s možností 40 hodin nahrávek za cenu 79 Kč vč. DPH. Možnosti rozšíření programové nabídky s balíčkem pro sport, dětské pořady, vědecké nebo erotické. Komplexnost daných služeb jistě oceníte již při prvním testu.

Rozdíl proti konkurenční nabídce v našem regionu je to, že služba je od počátku pro svou kvalitu a malou náročnost na internetové připojení určena jako primární zdroj TV pro domácnost.

Ceník IPTV dle tarifu internetu

ceník IBS internet IPTV

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.
Pro zřízení služby internetové televize je třeba zakoupit set-top-box. Jedná se o jednorázovou investici.
Cena set-top-boxu (zvýhodněna dle tarifu IPTV):

  Ceník ke stažení

Programová skladba balíčků

Basic

iptv basic

Ke skladbě Basic+ možnost objednání tématických balíčků (přehled zde).

Standard (Basic + Standard)

iptv standard

Max (Basic + Standard + Max)

iptv max

Změna TV kanálů vyhrazena.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy.

náměstí Míru 203
696 42 Vracov

Tel.: +420 518 628 666
E-mail: info@ibs.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá 08:30 - 11:00
12:00 - 17:00
So - Ne zavřeno

Možnost platby kartou